Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i., pro Laboratoř biomolekulárního rozpoznávání, hledá pracovníka na celý úvazek na pozici

Laborant / Laborantka

Náplň práce

  • Zajištění chodu laboratoře (udržování pořádku, příprava médií a roztoků, objednávky materiálu a chemikálií, další doprovodné činnosti v laboratoři)
  • Metody molekulární biologie, manipulace s DNA (klonování, mutageneze)
  • Buněčné kultivace a purifikace proteinů

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle platných mzdových předpisů + osobní ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Zaškolení
  • Místo výkonu práce: Vestec, budova BIOCEV (Biotechnologické a biomedicínské centrum AV a UK ve Vestci – vědecké centrum excelence, více info na www.biocev.eu)

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdělání (titul Bc., Mgr., Ing.)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • Základy AJ a ochota v AJ komunikovat
  • Znalost práce s buněčnými kulturami výhodou
  • Ochota učit se nové metodiky

Termín nástupu: okamžitě, nejpozději 1. říjen 2018

Kontakt
V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: bohdan.schneider@ibt.cas.cz

Informujeme Vás, že Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. bude zpracovávat Vaše osobní údaje pouze v nezbytném rozsahu za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR).

Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání naleznete na: http://www.ibt.cas.cz/o-ustavu/GDPR.html

Zdroj: http://www.biocev.eu/nabidka-pracovni-pozice-laborantlaborantka-laborator-biomolekularniho-rozpoznavani/