Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

V současnosti hledáme kolegyni/kolegu, která/který posílí náš CELL SIGNALLING RESEARCH TEAM:

Přidejte se k nám a posuňte svou kariéru o krok dál!

Popis pracovní pozice:

  • Zajištění základního chodu laboratoře, příprava běžných roztoků a médií
  • Provádění rutinních laboratorních úkolů souvisejících s kultivací buněčných linií
  • Elektroforéza a western blotting
  • Práce s autoklávem
  • Objednávání spotřebního materiálu a jednání s dodavateli
  • Údržba vybavení a realizace bezpečnostních předpisů v laboratoři
  • Práce s MS Office
  • Vedení evidence knih a chemikálií

Datum předpokládaného nástupu: 1. 7. 2020 (podle domluvy)

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme:

  • Bakalářský nebo magisterský titul v oboru Biologie, Molekulární biologie, Biochemie nebo podobném oboru
  • Odpovídající zkušenosti ve výzkumu nebo kombinace zkušeností získaných ve výzkumu, školení a/nebo výuce
  • Spolehlivost a schopnost týmové práce
  • Základní znalosti angličtiny

U nás získáte:

  • Práci v mladém a dynamické organizaci s mezinárodním pracovním prostředím
  • Profesionální podpora pro žádosti o grant
  • Možnost krátkodobých a dlouhodobých stáží v zahraničí
  • Přínos k řešení hlavních zdravotních problémů dneška
  • Adekvátní platové podmínky
  • Zajímavou práci ve špičkově vybavených laboratořích

V případě zájmu si rádi projdeme Váš životopis, který nám zašlete na email krejcip@med.muni.cz nejpozději do 30. 6. 2020. Těšíme se!