Výzkumná skupina chemie a fyziky aerosolů Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. hledá nového kolegu na pozici : technik kalibrační laboratoře

Místo pracoviště: Praha 6 – Suchdol, Rozvojová 135, areál AV ČR

Pracovní náplň:

provádění kalibrací, údržby a případně drobných oprav aerosolových spektrometrů a čítačů, případně dalších aerosolových přístrojů, v rámci Pražského aerosolového kalibračního centra pro Evropskou výzkumnou infrastrukturu ACTRIS ERIC

Požadujeme:

  • nadprůměrné pracovní nasazení
  • chuť učit se nové věci
  • flexibilita (i časová)
  • spolehlivost, preciznost
  • schopnost týmové práce v mladém dynamickém kolektivu
  • předpokládá se ochota a schopnost pravidelně konverzovat v anglickém jazyce se zahraničními pracovníky
  • výhodou je řidičský průkaz skupiny B a znalost elektrotechniky
  • VŠ vzdělání je výhodou, ale není podmínkou přijetí

Nabízíme:

  • práce s perspektivou odborného růstu
  • pracovní poměr na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • příjemné a motivující pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • měření v zahraničí v rámci mezinárodních projektů
  • zaměstnanecké benefity
  • nástupní základní plat 29000-33000 Kč

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky pod názvem „Technik kalibrační laboratoře“ na adresu krizova@icpf.cas.cz