Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení míst akademických pracovníků pro Děkanát LDF MENDELU – 2 úvazky (asistent/odborný asistent se zaměřením na výuku anglického jazyka / úvazek 0,5-1,0 a úvazek 0,5)

Naše čj.: 41027819-989

asistent/odborný asistentse zaměřením na výuku anglického jazyka (úvazek 0,5)

asistent/odborný asistentse zaměřením na výuku anglického jazyka (úvazek 0,5 až 1,0)

Náplň práce:

  • zajišťuje výuku anglického jazyka u studentů studijních programů uskutečňovaných LDF MENDELU,
  • vede cvičení, přednášky a semináře, je pověřován vybranými přednáškami, provádí průběžnou kontrolu studia, poskytuje konzultace, připravuje písemné práce a testy, podílí se na tvůrčí činnosti, spolupodílí se na vědecko-výzkumné činnosti pracoviště, výsledky své vědecko-výzkumné činnosti publikuje a sděluje odborné veřejnosti prostřednictvím publikací zejména v odborných a vědeckých časopisech a formou příspěvků na konferencích.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe v magisterském studijním programu filologického nebo pedagogického směru,
  • praxe v oboru výhodou,
  • úspěšné absolvování jazykové zkoušky TEFL vítána,
  • pedagogické schopnosti a předpoklady pro vědeckou činnost,
  • publikační a vědecká činnost vítána.

Nabízíme:

  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award.
  • Ticket Restaurant® Card.
  • MultiSport karta.
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 8 týdnů dovolené pro neakademické pozice.

Pokračování na zdrojové stránce: http://mendelu.cz/31526n-asistent-odborny-asistent-se-zamerenim-na-anglicky-jazyk-2-uvazky

Zdroj: http://mendelu.cz/31526n-asistent-odborny-asistent-se-zamerenim-na-anglicky-jazyk-2-uvazky