Ústav fyziky plazmatu AV ČR v současnosti připravuje konstrukci nového velkého fyzikálního experimentu pro výzkum termonukleárního fúze (tokamak) a hledá elektroinženýry, kteří se budou podílet na vývoji a realizaci elektroniky pro diagnostické systémy.

Náplň práce:

  • vývoj a výroba elektroniky pro diagnostické přístroje tokamaku ve spolupráci s fyziky
  • tvorba dokumentace
  • komunikace a spolupráce s externími dodavateli a firmami
  • úzká spolupráce s techniky při kompletaci systémů

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • znalost softwaru pro návrh a testování elektrických obvodů (EAGLE, Simulink nebo podobné)
  • schopnost pracovat v dynamickém týmu
  • ochota učit se nové dovednosti a technologie
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnou iniciativu při řešení vývojových úkolů

Výhodou je:

  • dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině
  • znalosti v oblasti konstrukce zesilovačů, optického oddělení obvodů, stabilizovaných zdrojů atd.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci
  • práci na unikátním vědeckém projektu
  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • stravenky, benefity, …

Kontakt: písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu ústavu personal@ipp.cas.cz