Jsme Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT se sídlem v Buštěhradu u Kladna. Propojujeme vědu s průmyslem a přinášíme na trh nová řešení, která svým uživatelům pomáhají být v technologii o krok napřed. V UCEEB nás spojuje zájem o budovy, životní prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Za pět let jsme hodně vyrostli, a proto do našeho oddělení  monitoringu, diagnostiky a inteligentního řízení budov v našem výzkumném centru v Buštěhradě. Zaměřujeme se na aplikovaný výzkum a vývoj v rámci projektů a smluvního vývoje pro firmy (např. ideový návrh a simulace systémů využívajících fotovoltaiku, baterie, tepelné čerpadlo…).

Co vás čeká?

  • Zodpovědnost za vedení smluvních zakázek a vědeckou výzkumných projektů
  • Aktivní komunikace se zákazníky z komerčního sektoru a identifikace potřeb
  • Spolupráce s ostatními členy v týmu řešící energetické simulace a modely
  • Presentace výsledků projektů na odborných workshopech a konferencích v ČR i zahraničí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Teoretické znalosti i praktické zkušenosti v oblasti obnovitelných zdrojů se zaměřením na fotovoltaiku a akumulaci energie
  • Zkušenost s koordinací malého týmu
  • Samostatnost, iniciativa a schopnost efektivní organizace práce
  • Schopnost navazovat nové kontakty
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Základní znalost IT (MS Office), výhodou znalost některého ze simulačních programů pro FV systémy (PVSOL, PVSyst, Homer, RetScreen…)

A co vám můžeme nabídnout?

  • Plný nebo částečný úvazek (min. 0,8) v oblasti vědy a výzkumu a zároveň blízko průmyslové praxi
  • Konkurenceschopné platové ohodnocení v porovnání se soukromým sektorem
  • Možnost využívat sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a linky metra A
  • Práci v přátelském kolektivu (společné snídaně, sportovní události, firemní večírky, teambuilding) a k tomu všemu bezedná káva, čaj, limonáda
  • Flexibilní pracovní dobu; 30 dní dovolené; stravenky; možnost studovat cizí jazyky
  • Nástup možný 1.5.2020

Motivační dopis v angličtině a strukturovaný životopis (v češtině nebo angličtině) prosím zašlete do 27.3.2020 na emailovou adresu: gabriela.urbaskova@cvut.cz. První kolo pohovorů bude probíhat v termínech 30.3. – 31.3.2020.

Zdroj: https://www.uceeb.cz/konzultant-v-oblasti-fotovoltaiky