Ředitel CEITEC VUT vypisuje výběrové řízení na pozici vědecko-výzkumného pracovníka:

Programátor C# pro teleprezenci a rozšířenou realitu

Centrum vědecké excelence CEITEC při Vysokém učení technickém v Brně hledá programátora pro vývoj aplikací pro vizuální teleprezenci, streamování videa, rozšířenou a virtuální realitu. Potřebujeme člověka, který bude schopen se učit nové technologie a bude schopen vyvíjet aplikace použitelné především pro výzkum v oblasti robotika a Průmysl 4.0.

Náplň práce:

  •         Vývoj programových modulů a aplikací pro Windows v C#, prostředí .NET.
  •         Zobrazování video-streamů do helmy/brýlí virtuální reality s nízkou latencí.
  •         Programování systémů pro bezdrátový přenos videa s vysokým rozlišením a nízkou latencí.
  •         Programování komunikačních knihoven pro snímače pro robotiku – lidary, inerciální snímače, GNSS.

Požadujeme:

  •         Dobrá znalost OOP, C# a prostředí .NET.
  •         Rutinní práce v Microsoft Visual Studio.
  •         Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo IT technologie.
  •         Schopnost práce v týmu, práce s verzovacími systémy.
  •         Znalost programování ethernetové komunikace – UDP, TCP/IP – socket, RTSP.
  •         Znalost Unity výhodou.
  •         Znalost C++ výhodou.
  •         Schopnost komunikovat v angličtině, alespoň písemnou formou.

Nabízíme:

  •         Práci v dynamickém a vstřícném kolektivu, možnost podílet se na řešení náročných problémů souvisejících s teleprezencí, rozšířenou a virtuální realitou.
  •         Práci s moderní technikou – 3D snímače a zobrazovače, mobilní roboty, moderní bezdrátové komunikační prvky.
  •         Výrazně nadstandardní platové ohodnocení.
  •         Možnost Ph.D. studia a s tím související kariérní růst.
  •         Práci na významné univerzitě a ve stabilním mezinárodním výzkumném centru.

Pracovní podmínky:

  •         Práce na plný úvazek.
  •         Práce v základním vědeckém prostředí, laboratořích.
  •         Šest týdnů dovolené.
  •         Místo výkonu práce: CEITEC VUT, Purkyňova 123, Brno.
  •         Nástup: dle dohody.

K přihlášce připojte:

  •         CV s popisem Vašich pracovních zkušeností.
  •         Kopii nejvššího dosaženého vzdělání.
  •         Motivační dopis.

Vše odešlete na email: recrutiment@ceitec.vutbr.cz do 16. května 2024. Do hlavičky emailu uvedte o jakou pozici se ucházíte, nejlépe “Programátor C#”.

Těšíme se na Vás!