Centrum Molekulární medicíny na CEITEC MU hledá do svého kolektivu spolehlivého a pracovitého člověka na pozici SANITÁŘ/SANITÁŘKA.

Co bude Vaše náplň práce?

  • příprava základních roztoků a médií
  • doplňování a objednávání spotřebního materiálu, chemikálií
  • obsluha autoklávu, myčky
  • manipulace se vzorky v tekutém dusíku, doplňování dusíku
  • sanitační práce
  • příjem a vyzvedávání vzorků a balíků
  • vynášení odpadů z laboratoří

Požadavky

  • zkušenost z molekulárně-biologické laboratoře výhodou (nikoli podmínkou)
  • vysoká motivace a flexibilita, spolehlivost, pečlivost, týmový duch

Co nabízíme?

  • práci na HPP pro prestižní vědecký institut působící v rámci univerzity
  • zajímavou práci ve špičkovém vědeckém týmu
  • rozšíření znalostí o moderní metody studia a práce s RNA a DNA
  • kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavé prostředí uplatňující firemní principy
  • největší benefit – skvělý pracovní kolektiv
  • nabízíme Vám výhody jako – 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze MU

Nástup: dohodou

V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně krátkého popisu relevantních zkušeností a alespoň dvou referencí na e-mail daniela.komrskova@ceitec.muni.cz do 25. 05. 2020. Do předmětu zprávy zadejte název SANITÁŘ/SANITÁŘKA MOLMED.

Začátek: dohodou
Otevřeno do: 25.5.2020

Zdroj: https://www.ceitec.cz/sanitar-sanitarka/j263