Přehled

Hledáme kolegu či kolegyni na klíčovou pozici

Lab Manager

Jste zkušený laborant, PhD či Postdoc?

Baví Vás práce v laboratoři i administrativa?

Jste připraveni převzít zodpovědnost za chod celé laboratoře?

Chcete pracovat v týmu a pomáhat ostatním?

Chcete pracovat pro nejinovativnější biotech firmu v ČR?

O nás

  • DIANA Biotechnologies je inovativní biotechnologická firma, která vznikla jako spin-off z UOCHB AV a která rozvíjí globálně kompetitivní technologie v diagnostice i ve vývoji léčiv
  • Máme ultra-citlivou metodu pro detekci nových biomarkerů
  • Vyvíjíme nové léky na chřipku i na onkologická onemocnění
  • Pracujeme na přípravě unikátních monoklonálních protilátek a jejich aplikacích
  • Naše řešení automatizované diagnostiky COVID-19 vyhrálo první cenu v soutěži HacktheCrisis CZ a nyní instalujeme naše testy v páteřních nemocnicích po celé ČR
  • Spolupracujeme s akademickými i průmyslovými partnery v ČR i v zahraničí
  • Sídlíme v laboratořích ve Vestci u Prahy (poblíž BIOCEV)

Ideální kandidát

  • Máte zkušenosti s prací v biochemické či molekulárně biologické laboratoři, ať už jako bývalý laborant či vědecký pracovník (PhD, Postdoc)
  • Máte administrativní schopnosti – organizace nákupů, evidence zásob, tvorba a dohled nad dodržováním pravidel
  • Nevadí Vám namíchat pufr či pomoci s validačními experimenty
  • Úspěch týmu je vaší prioritou před vlastními projekty, jste ochotni pomáhat ostatním
  • Jste organizovaní a zodpovědní, dovedete pracovat vysoce efektivně.
  • Máte dobré komunikační schopnosti, zapadnete do týmu a domluvíte se i s dodavateli
  • Rozumíte si s počítačem a s daty a zejména s Excelem a jste připraveni se v Excelu naučit i pokročilé funkce
  • Kromě výborné češtiny či slovenštiny máte velmi dobrou znalost angličtiny

Pracovní náplň

  • Správa objednávek, komunikace s dodavateli, spolupráce s účetní na fakturaci
  • Přebírání zboží a zanášení do evidence., zejména excelových databází
  • Organizace skladů a vedení evidence zásob
  • Podpora vývojových projektů na úrovni běžných laborantských prací (příprava pufrů, provádění rutinních experimentů, …) i něco navíc
  • Dohled nad provozem laboratoře, kontrola dodržování pravidel
  • Dohled nad bezpečností práce, školení nových zaměstnanců, správa přístrojů
  • Různé ad hoc činnosti v úzké spolupráci s Vedoucím vývoje, Vedoucím výroby a Office managerkou

Co nabízíme

  • Práci na plný úvazek, možnost začít ihned
  • Přátelské prostředí a opravdu týmovou práci
  • Možnost přispět k reálným aplikacím výzkumu ve formě diagnostického produktu či nových léčiv
  • Práci v dynamicky rostoucí inovativní firmě, která má silné investory a o které jsme přesvědčeni, že je budoucností českého farmaceutického a diagnostického průmyslu
  • Personální a profesní rozvoj – přidáte s k firmě v době expanze do nových oblastí činnosti, budete mít možnosti spoustu věcí ovlivnit a dále růst spolu s firmou
  • Nadstandartní platové ohodnocení a bonusy navázané na úspěch firmy

Přihlášky i dotazy zasílejte na jobs@dianabiotech.com

K přihlášce prosím přidejte motivační dopis (popište vaše zkušenosti, ambice a vysvětlete proč chcete pracovat u nás) a CV (včetně dvou referencí)