Přehled

Nabídka pracovní příležitosti:

Pozice:
1) Výzkumný pracovník v molekulárně biologické laboratoři
2) Student doktorského programu (Ph.D.)

Hledáme motivované VŠ pracovníky do týmu, který se studuje problematiku poruch imunity, genové exprese a sestřihu RNA.

Náplň práce:

  • pro pozici samostatného výzkumného pracovníka
    • genomika a funkční genomika, proteinové analýzy
    • spolupráce na výzkumných projektech
    • příprava, vedení a koordinace vlastních výzkumných projektů
    • vedení studentů
    • publikační aktivita
  • pro pozici studenta doktorského programu (PhD)
    • zpracování biologického/klinického materiálu
    • analýza vzorků molekulárně biologickými metodami (NGS, klonování, tkáňové kultury, CRISPR-Cas9 apod.)
    • spolupráce na výzkumných projektech, dílčí výzkumné projekty, studium literatury
    • prezentace výsledků, publikační aktivita

Požadujeme:

    • vzdělání v oboru molekulární biologie, biochemie, všeobecného lékařství nebo podobného zaměření
    • zkušenosti s výzkumnou prací a ukončené doktorské studium (Ph.D.)
    • schopnost samostatné práce a vedení vlastních výzkumných projektů
    • zkušenosti s metodami molekulárními biologie (NGS, tkáňové kultury, CRISPR-Cas9 apod.) výhodou
    • zkušenosti s analýzou metabolických drah a s funkčními testy mutací výhodou
    • znalost AJ (úroveň B1)
    • ukončené magisterské studium v oboru molekulární biologie, biochemie nebo podobném oboru
    • zkušenosti s metodami molekulární biologie výhodou
    • dobrá uživatelská znalost práce s PC
  • entuziasmus, spolehlivost, pečlivost, tvůrčí a týmový přístup

Nabízíme:

    • nástup ihned
    • nadstandardní mzda v závislosti na profilu kandidáta, možnost mimořádných odměn
  • pro pozici studenta doktorského programu (Ph.D.)
    • zahájení v letním semestru 2019/2020
    • částečný úvazek (0,5) ke stipendiu
    • zázemí nemocnice v centru Brna
    • vysoce odbornou práci v příjemném a moderním prostředí akreditovaného pracoviště
    • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování a dovolenou)

Více informací: Genetická laboratoř, Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno, Výstavní 17/19, 603 00 Brno, www.cktch.cz/genlab. Případné dotazy adresujte na doc. MUDr. Tomáše Freibergera, Ph.D. (tomas.freiberger@cktch.cz). V případě zájmu o pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis (včetně seznamu publikací), motivační dopis a případně doporučující dopis na personální oddělení CKTCH Brno, e-mail: ivana.klanicova@cktch.cz co nejdříve, nejlépe do 20. 10. 2019.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely výběrového řízení, a po ukončení výběrového řízení budou skartovány.

Zdroj: https://www.cktch.cz/vyzkumny-pracovnik-v-molekularne-biologicke-laboratori-student-doktorskeho-programu-ph-d/f391