AMBIS vysoká škola, a.s. je největší soukromou vysokou školou v ČR. Působíme v Praze a v Brně a máme již téměř 5 000 studentů v několika bakalářských i magisterských oborech. Jsme součástí německé vzdělávací skupiny Cognos AG. Od zimního semestru 21/22 spouštíme bakalářský anglický program, kam hledáme vyučujícího na předmět Tax system.

Náplň práce

Anglická výuka předmětu Tax system v Praze 36 hod (rozvrhujeme výuku podle Vašich požadavků, poskytujeme cestovní náhrady)

Nabízíme:

  • externí formu spolupráce
  • individuální nastavení spolupráce dle vašich možností
  • zázemí úspěšné vysoké školy
  • podpora ostatních kolegů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v daném nebo velmi blízkém oboru
  • požadujeme ukončené doktorské studium
  • nebo student doktorského studia před dokončením
  • aktivní publikační činnost s hodnocením dle RIV
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • schopnost využívat moderní vysokoškolské metody výuky
  • spolupráce v lokalitě Praha
  • nástup preferujeme od 1. 10. 2021

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis e-mailem na personální oddělení: alena.sindlerova@ambis.cz , do 20. června 2021.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!