Přehled

Volná pozice v oboru ORGANICKÉ SYNTÉZY

Fakultní nemocnice Hradec Králové, Centrum Biomedicínského výzkumu

Popis pozice: Fakultní nemocnice Hradec Králové, Centrum pro biomedicínský výzkum (CBV), vypisuje výběrové řízení. Hledáme výjimečné jednotlivce se silným vědeckým zázemím v oblasti organické a medicinální chemie do procesu vývoje nových léčiv. Volná pozice (postgraduální studium/postdok/junior researcher) má v popisu práce především vývoj nových potenciálních léčiv pro onemocnění centrální nervového systému (např. Alzheimerovy choroby).

Očekáváme:

  • Magisterské, inženýrské nebo PhD vzdělání v oboru organické syntézy nebo medicinální chemie
  • Schopnost samostatné vědecké a publikační práce výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Kvalitní publikační záznam výhodou
  • Zkušenost v podávání a vedení vědeckých projektů výhodou
  • Schopnost práce v kolektivu, případně vedení studentů
  • Komunikativnost, ochota vzdělávat se i mimo svou odbornost
  • Dlouhodobá zahraniční zkušenost výhodou

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Možnost zvýšeného osobního ohodnocení dle vykonané práce
  • Možnost vedení pregraduálních a postgraduálních studentů
  • Aktivní účast v národních i mezinárodních vědeckých projektech
  • Účast v mladém a progresivním vědeckém kolektivu

Přihlášky v podobě strukturovaného vědeckého CV zasílejte elektronicky na adresu:

jan.korabecny@fnhk.cz

Bližší informace lze získat na výše uvedené adrese popř. na telefonu +420 724 770 956