VEDOUCÍ ODDĚLENÍ IT A SIMULAČNÍ TECHNIKY PRO FAKULTU ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

Pracoviště: Fakulta zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci
Počet volných pozic: 1
Úvazek: 100% (40hod/týden), příp. dle dohody
Mzdové zařazení: mzdová třída B7 dle vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi

  • dle vnitřního mzdového předpisu
  • příplatek za výkon funkce
  • možnost přiznání osobního/základního příplatku v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu

Pracovní smlouva:  – na dobu určitou na 1 rok, s možností prodloužení, zkušební doba 6 měsíců, příp. dle dohody     – na dobu výkonu funkce vedoucí/ho oddělení bude dále uzavřena dohoda o výkonu vedoucího pracovního místa s možností odstoupení nebo odvolání z funkce vedoucí/ho oddělení, která je nezbytnou podmínkou výkonu funkce vedoucí/ho oddělení, výkon funkce je předpokládán min. do 31. 07. 2025

Nástup: 1. 8. 2024, příp. dle dohody
Přihlášku zaslat: nejpozději do 30. 06. 2024

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • manažerská činnost v oddělení IT a simulační techniky fakulty v souladu s rozvojem fakulty v oblasti IT a simulační techniky a v návaznosti na strategii rozvoje FZS TUL
  • zajištění spolupráce fakultních pracovišť a podpory v oblasti IT a simulační techniky zaměstnancům fakulty

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • dobrá orientace v AV a PC technice
  • výhodou je i dobrá orientace v simulační technice
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
  • aktivní snaha a ochota vzdělávat se
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zvýhodněné telefonní tarify

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:

  • stručný životopis (nejlépe ve formě EuroPASS)
  • stručná charakteristika dosavadní činnosti
  • motivační dopis
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Výběrové řízení má v prvním kole podobu posouzení doručených listinných dokumentů. V případě konání druhého kola se jedná o osobní pohovor s vybranými uchazeči a uchazečkami. Předpokládaný termín jednání výběrové komise s uchazeči/kami je stanoven na 27. týden roku 2024.
O výsledku budou všichni uchazeči a uchazečky informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Uchazeč je oprávněn požádat do 30 kalendářních dní od zveřejnění výsledků výběrového řízení prostřednictvím e-mailu: volnamista@tul.cz vyhlašovatele o vyjádření ke svým výsledkům v rámci výběrového řízení. Vyhlašovatel zašle do 30 kalendářních dní od obdržení žádosti písemné vyjádření k výsledkům uchazeče.

Výběrové řízení je od 29. 05. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).