Rektor Univerzity Karlovy vypisuje dne 26. 10. 2021 výběrové řízení na pozici

Vedoucí kanceláře rektora – kancléř/kancléřka Univerzity Karlovy

Pracovní náplň:

Řídí činnost kanceláře rektora, je zodpovědný/ná zejména za koordinaci / přípravu:

  • strategických a bilančních dokumentů uvnitř i vně UK;
  • vnitřních předpisů UK;
  • materiálů pro jednání kolegia rektora, rozšířeného kolegia rektora a materiálů pro akademický senát UK;
  • projektů zavádění elektronického systému spisové služby a GDPR;
  • vybraných rozvojových projektů (například problematika protivlivové bezpečnosti);
  • komunikace mezi vedením univerzity a součástmi.

dále spolupracuje na podpoře

  • přípravy metodiky rozpisu dotací a příspěvků na UK;
  • principů kariérního rozvoje a hodnocení pracovníků UK
  • implementace výstupů z vnějšího hodnocení UK a mezinárodních žebříčků;
  • sponzorských, fundraisingových a komercializačních aktivit UK
  • interní komunikace.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání magisterského stupně
  • Znalost systémů řízení a financování veřejných vysokých škol
  • Velmi dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti
  • Znalost práce s informačními a komunikačními technologiemi
  • Inovativní, proaktivní přístup, flexibilita, odolnost vůči stresu
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Náročnou práci ve vedení prestižní instituce
  • Příjemné pracovní prostředí, pracoviště v centru Prahy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost profesní seberealizace
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní volna k osobnímu rozvoji
  • Zaměstnanecké benefity (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů)
  • Příspěvky ze sociálního fondu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek

Žádost o zařazení do výběrového řízení zasílejte elektronicky na adresu osobni@ruk.cuni.cz nejpozději do 30. 11. 2021
K žádosti přiložte, prosím, Váš strukturovaný životopis, motivační dopis obsahující Vaši představu o vykonávání obsazované pozice. Vybraný/á kandidát/kandidátka předloží před podpisem smlouvy kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů.