Vysoká škola PRIGO hledá komunikativní osobnost schopnou týmové a samostatné práce, s vlastními podněty pro koordinaci vědeckovýzkumné činnosti na pozici „Vědecký tajemník/tajemnice“.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

Vytvářeni kvalifikovaného administrativního zázemí pro vědeckou a další tvůrčí činnost výzkumných a akademických pracovníku vysoké školy, jako např.:

  • vyhledávání vhodných projektů a grantových možností pro vědeckovýzkumnou činnost VŠ PRIGO,
  • pomoc s vyhodnocením vědeckovýzkumné činnosti v rámci VŠ PRIGO v návaznosti na IS VaVaI a zpracování související dokumentace,
  • koordinace jednání s poskytovateli finančních prostředků pro oblast vědy a výzkumu,
  • pomoc s tvorbou koncepce a rozvojem vědeckovýzkumné činnosti v rozsahu a působnosti VŠ PRIGO.

POŽADUJEME:

  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu,
  • znalost angličtiny (úroveň B2-C1),
  • znalost práce s PC, zejména MS Office,
  • komunikativnost, organizační schopnosti,
  • pozice vhodná zejména pro studenty doktorského studia, kteří předpokládají své další uplatnění v akademické či výzkumné sféře.

VÝHODOU:

  • praxe v oblasti vědy a výzkumu,
  • orientace v platné legislativě vědy a výzkumu, v metodice hodnocení vědy v ČR a v grantovém systému v ČR, v EU a v anglosaských oblastech,
  • znalost práce se sbírkovými databázovými programy,
  • zkušenosti v oboru ekonomie či právo.

NABÍZÍME:

  • zázemí dynamické instituce,
  • plný pracovní úvazek,
  • možnost dalšího vzdělávání.

PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT:

  • motivační dopis,
  • profesní životopis.

V případě zájmu zašlete svoji přihlášku na adresu: veronika.nalepova@prigo.cz do 31.10.2021.