Vědecký pracovník/postdok se zaměřením na odpadové hospodářství

Oddělení environmentálního inženýrství Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. zabývající se vývojem procesů pro ochranu prostředí, zejména v oblasti zpracování odpadů a termických procesů hledá vědeckého pracovníka/postdoka.

Místo pracoviště: Praha 6 – Suchdol

Pracovní náplň:

Požadujeme odborné znalosti v oblasti:

  • Materiálové a energetické využití odpadů

  • Urban mining

  • Minimalizace negativních dopadů nakládání s odpady na životní prostředí

  • Materiálové toky odpadů a technologie pro jejich zpracování

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ vzdělání (Ph.D.) v oboru environmentálního inženýrství, chemie životního prostředí nebo podobných oborech nebo doložitelná praxe v oblasti odpadů

  • Schopnost týmové práce i samostatnost

  • Anglický jazyk na dobré úrovni slovem i písmem (minimálně B2)

Nabízíme:

  • plný úvazek

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

  • nástup možný ihned

  • nástupní plat 40 000-45 000 Kč dle praxe a výkonnosti + odměny z řešených projektů

  • zajímavou práci v mladém kolektivu a v příjemném prostředí na Praze 6

  • 5 týdnů dovolené plus 5 „sick days“ ročně a další benefity

Strukturovaný životopis, seznam vědeckých výstupu a krátký motivační dopis zašlete na email syc@icpf.cas.cz

Kontaktní osoba: Ing. Michal Šyc, Ph.D. – vedoucí oddělení