Technologická agentura hledá spolupracovníky na IČO / experty v oblasti programování v definovaných činnostech:

JUNIOR TESTER

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

  • testování v testovacím prostředí ISTA:
    • testování funkčnosti informačního systému
    • testování vypracovaných ticketů (zadání změn) od ICT
    • testování nastavení požadovaných kontrol
    • testování tiskové sestavy
  • pomoc s provozními činnostmi analytika procesů oddělení veřejných soutěží:
    • práce s informačním systémem ISTA:
      • zadávání parametrů veřejných soutěží do informačního systému ISTA
      • zadávání otázek na formální kontrolu do informačního systému ISTA
      • vytváření zadání pro ICT (formou ticketů) na požadované změny
    • komunikace s interním ICT oddělením
  • rozsah hodin:
    • 2021 (září – prosinec) – 20 – 30h/měsíc
    • 2022 – 30/40/50h/měsíc dle momentální agend

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • jste student ICT oboru
  • pečlivost a pracovitost
  • analytické myšlení
  • časovou flexibilitu
  • zkušenost s testováním informačních systémů výhodou

MENTOR (SENIOR)

  • konzultace ohledně nastavování nového IS v modulech nezbytných pro oddělení vyhlašování veřejných soutěží (podávání návrhů projektů a formálních kontrol ve veřejných soutěžích)
  • spolupráce na vytvoření zadání pro ICT dodavatele na vytvoření modulu pro formální kontrolu návrhů projektů
  • spolupráce na řešení minitendru pro vytvoření aplikace na podávání návrhů projektů

  • zkušenosti s vývojem informačních systémů
  • zkušenosti s informačními systémy pro poskytování dotací výhodou

Pokud Vás některá z nabízených pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře.