Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

technik/technička – odpovědný vedoucí experimentální rybochovné haly

Náplň práce:

  • Zodpovídá za provoz a efektivní využití rybochovné experimentální haly v rámci laboratoře Intenzivní akvakultury (LIA);

  • Zabezpečuje intenzivní chov ryb, popřípadě jejich reprodukci v rámci experimentální rybochovné haly
    s vedením veškeré provozní evidence;

  • Provádí samostatně veškeré odborné práce související s intenzivním chovem ryb (navažování krmení, vlastní krmení, značení, popřípadě vážení ryb, měření kvality vody, údržba chovatelského zařízení atd.);

  • Pomáhá zabezpečovat běžný chod laboratoře LIA a administrativu spojenou s provozem této laboratoře;

  • Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele daných experimentů;

  • Eviduje a matematicko-statisticky zpracovává dosažené výsledky;

  • Zajišťuje předem naplánované odpolední, víkendové služby či pohotovosti na experimentální rybochovné hale,

  • Účastní se terénních prací spojených s chovem ryb při tuzemských a zahraničních služebních cestách,

  • Odborně pomáhá při realizaci praktických cvičení Bc., Mgr. a Ph.D. studentů FROV JU,

  • Vytváří dobré technické a odborné zázemí pro realizaci bakalářských, diplomových a doktorských prací v rámci experimentální rybochovné haly,

  • Podílí se na servisní a produkční činnosti laboratoře LIA,

  • Spolupracuje při přípravě a organizaci vědeckých a odborných konferencí či seminářů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání získané v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru;

  • Předchozí zkušenost s prací v rybářských provozech či nějaké biologické laboratoři výhodou,

  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 (slovem i písmem);

  • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu,

  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;

  • Výborný zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;

  • Práce s novou a perspektivní rybářskou technologií

  • Možnost osobního i profesního rozvoje;

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka).

Nástup: září 2019

Pracovní úvazek: 1,0

Nástupní hrubá mzda: 18 000 – 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: FROV JU, VÚRH, Zátiší 728/II, 389 01 Vodňany

Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 9. 8. 2019.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista