Přehled

Technický pracovník / Laborant (M/Ž)

Laboratoř mezibuněčné komunikace katedry Buněčné biologie, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, hledá uchazeče pro pozici Technik /-čka / Laborant/ka.

Náplň práce:

  • metody molekulární biologie – genotypizace, klonování, tkáňové kultury
  • laboratorní administrativa
  • komunikace s dodavateli, zpracování objednávek a jejich evidence

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru chemie, biologie nebo příbuzných oborech, případně SŠ s praxí
  • schopnost komunikace v AJ
  • základní znalost práce na PC – Excel, Verso
  • praxi v oboru výhodou, konkrétní postupy zaučíme
  • ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností prohlubování kvalifikace a dalšího vzdělávání
  • práci na excelentním vědeckém pracovišti v mezinárodním kolektivu
  • dobrou dostupnost a příjemné pracovní prostředí v klidové zóně centra Prahy
  • pracovní poměr s úvazkem 50 % na dobu určitou s možností prodloužení
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající platové ohodnocení

Místo výkonu práce: Praha – Albertov

Předpokládaný nástup: leden 2023

Motivační dopis se strukturovaným životopisem (AJ či ČJ) zasílejte na email: masekja1@natur.cuni.cz