CZ-OPENSCREEN: Národní infrastruktura chemické biologie, Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. hledá motivovaného spolupracovníka pro obsluhu a údržbu integrovaných robotických zařízení sloužících k identifikaci nových bioaktivních látek a potenciálních léčiv.

Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek

Pracovní náplň:

  • Údržba a kalibrace špičkových automatizovaných HTS přístrojů.
  • Pokročilé řešení problémů a běžné opravy HTS zařízení pro přenos kapalin, robotických ramen a systémů, detekčních zařízení a integrovaných skladovacích systémů.
  • Návrh nových a optimalizace stávajících protokolů automatizace procesů.
  • Zajištění obousměrné komunikace jednotlivých zařízení s LIMS a databází.
  • Vypracování a implementace standardních pracovních postupů (SOP) pro jednotlivá zařízení.
  • Podpora a školení dalších členů týmu.
  • Komunikace a interakce s dodavateli a jejich servisními týmy.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (např. mechanické inženýrství, biomedicínské inženýrství, kybernetika a robotika).
  • Ochota učit se novým věcem, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce.
  • Zkušenosti v oblasti robotiky, jemné mechaniky, programování a automatizace procesů výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou.

Platové a jiné podmínky:

  • Nabízíme dobré platové ohodnocení, zkušební dobu na 3 měsíce, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na 5 let. Místo výkonu práce je Praha.
  • Unikátní možnost pracovat v nové a špičkově vybavené infrastruktuře a v dynamicky se rozvíjejícím multidisciplinárním týmu zahrnující specialisty z oborů chemické biologie, molekulární a buněčné biologie, biochemie, organické a medicinální chemie a cheminformatiky.

Sociální výhody:

5 týdnů dovolené, stravenky, možnost sportovního vyžití v krčském areálu Akademie věd (squash, volejbalový kurt, basketbal, posilovna).
Počátek pracovního poměru: dle dohody, možno od 1.11.2021

V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a Váš profesní životopis nejpozději do 31.10.2021 na adresu jana.brazinova@img.cas.cz, jana.oltova@img.cas.cz. Více informací na www.openscreen.cz a www.img.cas.cz.