Přehled

Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i.

Oddělení Hospodářské správy hledá posilu do týmu na pozici:

SAMOSTATNÝ REFERENT PRÁCE A MEZD (PAM)

Práce by zahrnovala správu personálních plánů, institucionálních a grantových prostředků.

Náplň práce zahrnuje zejména:

·         řešení personálních změn

·         kontrola průběžného čerpání mzdových prostředků

·         příprava mzdových podkladů pro návrhy grantových projektů a zapracování změn na základě přijetí grantů

·         zodpovědnost za pohyblivé složky mezd

·         zařazování pracovníků do mzdových tarifů dle odbornosti a praxe

·         zpracovávání průběžných statistických šetření (ČSÚ, KAV a další)

·         podílení se na tvorbě interních mzdových předpisů

·         zpracování podkladů a tvorba ad-hoc analýz pro potřeby vedení ústavu

·         příprava podkladů pro měsíční mzdovou závěrku

Požadavky:

·         SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

·         komunikativní znalost AJ

·         loajalitu a diskrétnost

·         organizační a komunikační schopnosti

·         samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

·         znalost práce na PC – pokročilý uživatel MS Office (Elanor Global výhodou)

·         znalost pracovněprávní a související legislativy a ZP výhodou

·         zkušenosti s projekty z evropských strukturálních fondů výhodou

·         praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

·         stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce

·         zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí

·         finanční ohodnocení odpovídající výkonu

·         místo pracoviště Praha 4 – Krč

·         zkrácený úvazek 0,5 – 0,8

·         nástup dle dohody, možný ihned

·         pracovní smlouva na dobu určitou a možností prodloužení

·         závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

·         5 týdnů dovolené + 3 dny sick days, zvýhodněné jazykové kurzy, parkování v areálu..

Nástup: dohodou

E-mail: personalni@fgu.cas.cz