Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

RYBÁŘSKÝ TECHNIK/TECHNIČKA

Náplň práce:

  • Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele s evidencí dosažených výsledků;

  • Zabezpečuje chov ryb s obhospodařováním části rybničních ploch a v recirkulačním provozu, odborné rybářské práce související s chovem ryb, popřípadě jejich reprodukci s vedením veškeré provozní evidence;

  • Zabezpečuje krmení ryb a obhospodařování rybníků spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;

  • Provádí samostatně veškeré odborné práce související s chovem ryb (navažování krmení, vlastní krmení, popřípadě vážení ryb, selekce, značení, značkování, výtěr ryb, měření kvality vody, běžná každodenní či dlouhodobá údržba chovatelského zařízení atd.);

  • Účastní se terénních experimentálních prací, včetně servisní činnosti pracoviště;

  • Účastní se služeb, včetně víkendových a nočních.

Požadujeme:

  • Minimálně SOU nebo SŠ vzdělání (rybářský obor) nebo 3 roky praxe v oboru rybářství;

  • Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;

  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook);

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/-ka (skupina C a T výhodou);

  • Výborný zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Příjemné pracovní prostředí;

  • Osvojení si nových a vysoce efektivních chovatelských postupů v chovu ryb

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání, či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: listopad 2020
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 22 000 – 27 000,- Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)

Místo výkonu práce: FROV JU, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství
a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany
do 30. 9. 2020.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista