Přehled

Náplň práce:

  • projektová a finanční podpora expertních týmů složených z výzkumných a technických pracovníků při podávání i následné implementaci výzkumných projektů,
  • sledování vhodných dotačních titulů a aktuálních výzev,
  • asistence při přípravě návrhů projektů podle věcného, finančního, časového a právního rámce dané soutěže,
  • zajištění nezbytné administrativy projektů (uzavírání smluv, monitorovací zprávy, změnová řízení apod.),
  • spolupráce na finančním řízení projektů (průběžné sledování čerpání dle pravidel poskytovatelů, vyplňování finančních reportů v rámci monitorovacích zpráv),
  • komunikace napříč organizací (výzkumné týmy, ekonomický odbor, personalista),
  • komunikace s poskytovateli a zástupci projektových partnerů.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (zaměření ekonomického  směru výhodou),
  • zkušenosti s administrací výzkumných projektů výhodou (GA ČR, TAČR, MŠMT, operační programy, mezinárodní programy, zejména Horizon ad.),
  • znalost prostředí Microsoft Office (zejména Excel, MS Teams),
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2,
  • projektové myšlení (certifikace PMI/PRINCE2/IPMA výhodou),
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost,
  • ochota učit se novým věcem,
  • zkušenosti z akademického prostředí či z jiných výzkumných organizací výhodou.

Nabízíme:

  • úvazek 1,0 (případně dle dohody),
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny zdravotního volna,
  • pružná pracovní doba,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • závodní stravování,
  • možnost podnikového ubytování v areálu instituce,
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění.

Termín nástupu: od 1. 7. 2024 (případně dle dohody).

Strukturovaný životopis, krátký motivační dopis, reference zasílejte k rukám Mgr. Carmen Váňové na adresu vanova@vukoz.cz.