Přehled

Odborný asistent – Entomologie – Katedra zoologie

Pracovní náplň

  • Podíl na výuce odborných předmětů zoologie bezobratlých a entomologie na katedře zoologie;
  • Příprava a garantování vlastních předmětů zapadajících do koncepce a zaměření studijních programů garantovaných KZO
  • Vedení a oponování kvalifikačních prací;
  • Vlastní vědecko-výzkumná činnost vhodně doplňující odborné zaměření KZO a spolupracujících pracovišť;
  • Podíl na výstupech vědecko-výzkumné činnosti KZO
  • Účast na grantových a projektových aktivitách KZO včetně jejich přípravy.
  • Podíl na propagačních aktivitách KZO a fakulty.

Požadujeme

  • Dokončené Ph.D. studium zoologie nebo entomologie a vědecké publikace v oboru v počtu a kvalitě přiměřené délce odborné praxe;
  • Předchozí zkušenost s výukou na vysoké škole
  • Znalost AJ slovem a písmem minimálně na úrovni B2;
  • Samostatnost a aktivní přístup;
  • Komunikační dovednosti a bezproblémové vystupování před posluchači;

Výhodou Vám bude:

  • Praxe v oboru a působení ve vědecko-výzkumných projektech
  • Trpělivost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost.
  • Časová flexibilita a ochota cestovat po ČR i do zahraničí.

Nabízíme

  • garance evropských standardů daných Evropskou chartou pro výzkumníky, https://euraxess.ec.europa.eu/euraxess/charter-coderesearchers
  • tvůrčí svoboda, podpora profesního a osobního rozvoje
  • 100% pracovní úvazek, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba, 8 týdnů dovolené, výkonnostní odměny
  • příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify a bankovní služby, Microsoft Office zdarma do soukromých zařízení, možnost využití univerzitní školky
  • jazykové a zaměstnanecké kurzy
  • unikátní možnost spolupráce s Entomologickým ústavem a dalšími pracovišti Biologického centra AV ČR, sídlícího ve stejném areálu

Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na
jobs@prf.jcu.cz do 20. 5. 2024. Více informací o katedře na https://zoo.prf.jcu.cz/.