Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení:

na pozici lektora/lektorky na úvazek 0,5 pro  výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou veřejné ekonomie: Manažerské účetnictví a daně v neziskovém sektoru, Ekonomika a řízení nestátních neziskových organizací a Veřejná ekonomie.

Chcete předávat své zkušenosti ostatním? Rádi přicházíte s novými nápady a řešeními? Máte rádi nové výzvy? Pak hledáme právě Vás. Staňte se i Vy součástí Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • výuka v rámci klíčových předmětů zajišťovaných katedrou,
  • vedení závěrečných prací,
  • participace na výzkumu prováděném v rámci katedry.

Co požadujeme?

  • ukončené magisterské vzdělání v oboru Veřejné ekonomie nebo příbuzném oboru,
  • schopnost přednášet v českém a anglickém jazyce,
  • pedagogickou praxi výhodou,
  • mezinárodní relevanci výzkumné agendy, např.:
  • aktivní účast na mezinárodní konferenci či odborném semináři probíhajícím v angličtině,
  • spolupráce s představiteli neziskového sektoru na národní a mezinárodní úrovni,
  • spolupráce s odborníky ze zahraničí,
  • pracovní zkušenost ze zahraničí,
  • získání mezinárodně uznávaného certifikátu.

Co získáte, když u nás budete pracovat?

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v prostředí prestižní univerzity,
  • profesionální tým a příjemné pracovní prostředí,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování, bezplatné využití služeb knihoven Masarykovy univerzity, atd.),
  • možnost vzdělávání, osobního rozvoje a dalšího profesního růstu,
  • možnost zahraniční stáže,
  • pracovní poměr na 3 roky.

Co je třeba doložit?

  • profesní životopis,
  • přehled pedagogické praxe,
  • motivační dopis spolu s vizí vlastního působení na katedře veřejné ekonomie (cca 1 strana A4),
  • doložení mezinárodní relevance výzkumné agendy,
  • kopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Předpokládaný nástup od 1. října 2020.

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete přihlášku s požadovanými podklady k výběrovému řízení do 1. 9. 2020 pomocí  e-přihlášky na webových stránkách Masarykovy univerzity https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/57094.

Bližší informace je možno získat na personálním oddělení Ekonomicko-správní fakulty MU, JUDr. Pavla Zapletalová, telefon 549497358.

Zdroj: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/57094