Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka
Asistenta/Asistentka, Odborný asistent / Odborná asistentka pro Ústav zahradní a krajinářské architektury, úvazek 0,5.

Ústav je ve své pedagogické, tvůrčí, výzkumné, umělecké a odborné činnosti zaměřen na vyvíjení metod a nástrojů krajinářské architektury pro aplikaci kulturních, uměleckých a historických souvislostí při rozvoji městského a venkovského prostředí. Specifickou formou výzkumu je rovněž autorizovaná projekční činnost pedagogů ústavu, která se synteticky promítá v ateliérové výuce studentů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • povedete cvičení a vybrané přednášky vyučovaných předmětů
  • vedení a oponování závěrečných prací
  • publikování výsledků ve vědeckých periodicích
  • samostatná tvůrčí činnost v oboru
  • zapojení se do výzkumných projektů ústavu

Co od Vás očekáváme?

  • ukončené vzdělání magisterského stupně se zaměřením na zahradní a krajinářskou architekturu, u jiného zaměření autorizace ČKA s číselným označením A3 (krajinářská architektura)
  • hluboké znalosti v oblasti teorie a vývoje krajinářské architektury a zahradního umění
  • portfolio orientované na průkaz kreativity v oboru krajinářská architektura
  • schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • schopnost týmové spolupráce
  • pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému
  • znalost univerzitního prostředí
  • morální bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 8 týdnů dovolené
  • zvýhodněnou Multisport kartu
  • příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card/menza)
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění po 3 letech trvání pracovního poměru
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí

Předpokládaný nástup: 1. 10. 2020, pracovní smlouva na dobu určitou

Místo výkonu práce: Lednice

Zaujala Vás pozice a rádi byste se stali členem týmu?
Zašlete elektronickou přihlášku doloženou profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, motivačním dopisem, seznamem publikací a dokladem o dosažené kvalifikaci do 29. 8. 2020 na mail pracovniprilezitosti@mendelu.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslava Kolouchová, Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU