Přehled

Pracoviště: Entomologický ústav
Oddělení: Oddělení ekologie
Pracovněprávní vztah: Pracovní smlouva
Typ pracovní pozice: Technická
Doba trvání: Doba určitá
Pracovní úvazek: Plný
Datum nástupu: 1. 1. 2021
Podání přihlášek do: 11. 10. 2020

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
  • molekulárně-biologický servis pro výzkumnou skupinu: zpracování vzorků (zejména příprava na sekvenování), práce s databází, analýza výstupních dat (práce s příslušným softwarem) dle požadavků vedoucího
  • příležitostná výpomoc na nemolekulárních úkolech v rámci oddělení (třídění vzorků…)
  • asistence při vedení projektů, konzultace se studenty

Požadavky:

Min. úroveň vzdělání: Středoškolské
Obor vzdělání: Přírodovědný

Jazykové znalosti:

Angličtina:
Pokročilá

Další požadavky:

  • VŠ vzdělání biologického směru nebo SŠ s odpovídající praxí
  • laboratorní praxe, znalost základních molekulárních metod (izolace nukleových kyselin, PCR, elektroforéza…), zkušenosti s pokročilými molekulárními metodami (příprava sekvenačních knihoven, Real Time qPCR…) a v oboru bioinformatiky výhodou
  • schopnost samostatného plnění úkolů dle zadání vedoucího
  • komunikační a organizační dovednosti, pečlivost a spolehlivost
  • znalost angličtiny na úrovni B2 (slovem i písmem)

Nabízíme:

  • zajímavou tvůrčí práci v mladém mezinárodním týmu na ekologicky aktuálních tématech
  • možnost dlouhodobé pozice a odborného růstu

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity Sodexo FlexiPass
  • jazykové a zaměstnanecké kurzy

Další komentář:

Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“ níže.
Zdroj: https://jobs.bc.cas.cz/cz/detail/44