Přehled

Koordinátor-senior národní výzkumné sítě
pro oblast klinických studií

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

Pro řízení Národní výzkumné iktové sítě STROCZECH, nového projektu s celorepublikovou působností v oblasti akademického klinického výzkumu, hledáme klíčového člena Koordinátora-seniora. Na projektu STROCZECH spolupracujeme s výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a klinickými pracovišti z celé ČR. Projekt realizuje Cerebrovaskulární výzkumný program, vedený prof. MUDr. Robertem Mikulíkem, Ph.D. Náš program s mezinárodním složením se zabývá výzkumem cévních mozkových příhod a realizuje řadu dalších výzkumných, vzdělávacích a osvětových projektů https://1url.cz/Jzbdl .

Máte-li VŠ, zkušenosti s klinickými studiemi a s řízením týmu, je tato pozice přímo pro Vás.

Nástup: možný ihned                                                                      Úvazek: 100 %

Náplň práce

  • zajištění fungování a koordinace sítě 20 center, nastavení procesů pro fungování,
  • koordinace přípravy akademických klinických studií,
  • vedení a nábor týmu výzkumných sester/koordinátorů v rámci ČR (do 10 lidí),
  • komunikace s projektovým týmem,
  • organizace schůzek, workshopů, sledování plnění zadaných úkolů,
  • podpora vzdělávání pracovníků sítě,
  • reporting stavu dílčích projektů/studií, příprava evaluačních zpráv, administrativa,
  • prezentace a marketing výzkumné sítě a jejich výsledků.

Požadavky

  • VŠ vzdělání – farmacie, biomedicína, lékařství, ošetřovatelství, biologie apod., příp. management,
  • praxe v realizaci/administraci klinických studií; praxe v řízení klinických studií výhodou,
  • manažerské schopnosti; praxe v řízení malého pracovního týmu výhodou,
  • anglický jazyk (min. B2),
  • pokročilé organizační a komunikační schopnosti, multitasking
  • samostatnost, preciznost, zodpovědnost, příjemné vystupování,
  • znalost práce v MS Office.

Nabízíme

  • příležitost podílet se na progresivním výzkumu cévních mozkových příhod v mezinárodním týmu s vynikající reputací,
  • různorodou, zajímavou a společensky prospěšnou práci v projektu, který zahrnuje pracoviště z celé ČR,
  • seberealizaci a vzdělávání v oblasti výzkumných projektů, řízení výzkumu apod.,
  • metodickou podporu pracovníků sítě CZECRIN,
  • dle Vašeho vzdělání a praxe je možnost se zaměřit i na: design výzkumných protokolů, přípravu rešerší a publikaci vědeckých výsledků,
  • pružnou pracovní dobu a moderní pracovní prostředí v centru Brna,
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Vaši přihlášku na email dominika.mochova@fnusa.cz , která bude obsahovat:

  • životopis v češtině,
  • motivační dopis v angličtině,
  • dvě reference z předchozích zaměstnání.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.