Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

FNUSA-ICRC je nositelem ocenění „HR Excellence in Research Award“ udělovaného Evropskou komisi výzkumným institucím, jehož získání je známkou kvality a zároveň trvalým závazkem pro rozvoj a vytváření příznivých podmínek pro pracovníky v dané instituci v souladu s Evropskou chartou pro výzkumné pracovníky a Kodexem chování pro přijímání výzkumných pracovníků.

Pro řízení Národní výzkumné iktové sítě STROCZECH, nového projektu s celorepublikovou působností v oblasti akademického klinického výzkumu, hledáme klíčového člena Koordinátora-seniora. Na projektu STROCZECH spolupracujeme s výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a klinickými pracovišti z celé ČR. Projekt realizuje Cerebrovaskulární výzkumný program, vedený prof. MUDr. Robertem Mikulíkem, Ph.D. (https://1url.cz/Jzbdl ).

Máte-li VŠ, zkušenosti s klinickými studiemi a s řízením týmu, je tato pozice přímo pro Vás.

Předpokládaný nástup: možný ihned                                           Úvazek: 0,5 – 1,0 dle dohody

Náplň práce

  • zajištění fungování a koordinace sítě 20 center, nastavení procesů pro fungování,
  • koordinace přípravy akademických klinických studií, vč. tvorby protokolů,
  • řízení provádění akademických klinických studií v celé výzkumné síti,
  • vedení a nábor virtuálního týmu výzkumných sester/koordinátorů v rámci ČR (do 10 lidí),
  • koordinace vzdělávání pracovníků sítě,
  • reporting stavu dílčích projektů/studií, příprava evaluačních zpráv,
  • prezentace a marketing výzkumné sítě a jejich výsledků,
  • příprava rešerší, publikací a výzkumných záměrů.

Požadavky

  • VŠ vzdělání – farmacie, biomedicína, lékařství, ošetřovatelství, biologie apod.,
  • praxe v řízení/realizaci/administraci klinických studií podmínkou;
  • manažerské schopnosti; praxe v řízení malého pracovního týmu výhodou,
  • anglický jazyk (min. B2),
  • pokročilé organizační a komunikační schopnosti, multitasking
  • samostatnost, preciznost, zodpovědnost, příjemné vystupování,
  • znalost práce v MS Office.

Nabízíme

  • příležitost podílet se na progresivním výzkumu cévních mozkových příhod v mezinárodním týmu s vynikající reputací,
  • různorodou a společensky prospěšnou práci v projektu, který zahrnuje pracoviště z celé ČR,
  • seberealizaci a vzdělávání v oblasti výzkumných projektů, řízení výzkumu apod.,
  • možnost práce lokalizované v Brně i kdekoliv v ČR.
  • možnost úzké spolupráce s top odborníky z výzkumného a lékařského prostředí;
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš Souhlas se zpracováním osobních údajů a Vaši přihlášku na email dominika.mochova@fnusa.cz, která bude obsahovat:

  • životopis v češtině,
  • motivační dopis v angličtině,
  • dvě reference z předchozích zaměstnání.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.