AMBIS, a. s. vypisuje výběrové řízení na interního/externího spolupracovníka v oboru psychologie nebo oboru blízkém na katedře ekonomie a managementu v Praze a/nebo v Brně

Garant (prof / doc /Ph.D) předmětu PSYCHOLOGIE

Náplň práce:
Garantování předmětu a jeho částečná výuka v Praze a Brně (rozvrhujeme výuku podle Vašich požadavků, poskytujeme cestovní náhrady)

Nabízíme:

  • individuální nastavení formy a rozsahu spolupráce dle vašich možností (interní nebo externí spolupráce)
  • zázemí úspěšné vysoké školy
  • práci z domova (i v normálním režimu) – sladění rodinného a pracovního života

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru psychologie
  • požadujeme ukončené doktorské studium (titul min. Ph.D.)
  • podmínkou je aktivní publikační činnost s hodnocením dle RIV v oboru psychologie (v letech 2016 – 2021)
  • znalost teoretických východisek, trendů oboru a reálné praxe
  • aktivní projektovou činnost v daném oboru
  • schopnost využívat moderní vysokoškolské metody výuky

Nástup: únor 2022

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis e-mailem na personální oddělení: alena.sindlerova@ambis.cz , do 30. listopadu 2021.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!