Etnologický ústav AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici etnolog / historik pro projekt NAKI Stopy lidského umu

Etnologický ústav Akademie věd České republiky, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici etnolog / historik pro projekt NAKI Stopy lidského umu s místem výkonu práce na detašovaném pracovišti Brno a předpokládaným nástupem 1. 3. 2020 popř. dle dohody.

Předpokládaná pracovní náplň úspěšného uchazeč/uchazečky:

  • provádění rozhovorů v terénu (Valašsko)
  • archivní výzkum
  • autorský podíl na projektových výstupech
  • zapojení do dalších výzkumných aktivit pracoviště

Požadovaná kvalifikace:

  • ukončené magisterské vzdělání v oboru etnologie, popř. příbuzném oboru (historie)
  • zkušenosti s terénním a archivním výzkumem

Nabízíme:

  • zaměstnání v prestižní výzkumné instituci
  • práci na plný úvazek
  • pracovní smlouvu na dobu určitou (do 31. 12. 2022) s perspektivou možného prodloužení v souladu s vnitřními předpisy Etnologického ústavu
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Dokumenty požadované k přihlášce:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis včetně seznamu publikací

Přihlášku zasílejte na adresu office@eu.cas.cz nejpozději do 24. 1. 2020 do 12:00 hod. Přihlášku zašlete v podobě jednoho PDF souboru a do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – NAKI etnolog“. Bližší informace o pozici poskytne Přemysl Mácha, e-mail macha@eu.cas.cz.

Informace ke stažení zde.