Přehled

Metropolitní univerzita praha, o.p.s.,
Katedra finančního managementu
vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic pro program Finanční management:
 A) Docent, Docentka
 B)  ODBORNÝ ASISTENT, odborná asistentka S TITULEM Ph.D. ČI JEHO EKVIVALENTEM

Již více než 20 let Metropolitní univerzita Praha nabízí inovativní, mezioborové a mezinárodně orientované vzdělání pro studenty z celého světa. Nabízíme více než dvacet bakalářských a magisterských programů v sociálních vědách a naše akademicky orientované studijní programy zasazují aplikovaný vědecký přístup do širšího mezinárodního rámce s cílem poskytovat vysoce kvalitní vzdělávání. Více než čtvrtina našich programů je nabízena v anglickém jazyce. Naší silou je mezinárodní spolupráce založená na síti více než 200 partnerských univerzit v celém světě.

Aktuálně hledáme kvalifikované experty/expertky do uvedených pozic s odborným zaměřením:

  • Finanční instituce a kapitálové trhy
  • Portfolio management
  • Podnikové finance
  • Mezinárodní finance
  • Účetnictví

Náplň pracovní činnosti:

  • výuka v prezenční i kombinované formě bakalářského, a výhledově magisterského studia ve studijním programu Finanční management – primárně v českém jazyce. Výuka v kombinované formě studia se koná výhradně v sobotu
  • působení ve státních zkušebních komisích, vedení a oponování závěrečných kvalifikačních prací
  • vlastní výzkumná a publikační činnost, včetně řešení interních či externích vědecko-výzkumných grantů

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání (titul Ph.D. či jeho ekvivalent) v oblasti Ekonomie nebo Finance, popř. v oborech příbuzných
  • zkušenosti s vědeckou a publikační činností dle platných akreditačních standardů
  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem (schopnost přednášet v angličtině), znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek (tj. 40 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. října 2024, event. 1. února 2025
  • zajímavou práci v motivujícím prostředí soukromé mezinárodně orientované univerzity
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu

Písemná přihláška musí obsahovat

  • strukturovaný akademický životopis
  • přehled publikační a výzkumné činnosti
  • kopie dokumentů potvrzujících dosažené vzdělání
  • motivační dopis shrnující představy uchazeče/uchazečky o zapojení do výuky a vědecké činnosti na katedře

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 25. 6. 2024 na emailovou adresu: job@mup.cz (jako předmět zprávy uveďte „Odborný asistent KMF“).

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., se sídlem Dubečská 900/10, 100 00 Praha 10 – Strašnice, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.