Výzkumná skupina mikroreaktorů Ústavu chemických procesů AV ČR, v.v.i. zabývající se, mimo jiné, vývojem procesů pro energetiku a životní prostředí hledá chemika nebo chemického inženýra.

Místo pracoviště: Praha 6 – Suchdol, Rozvojová 135, areál AV ČR

Pracovní náplň:

  • rozklad energetických látek na vodík v rámci tzv. vodíkového energetického vektoru apod.
  • analýza vzorků
  • laboratorní práce vývojového a výzkumného charakteru
  • řízení a zajištění chodu laboratoře
  • vyhodnocování, zpracování, publikace experimentálních dat

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v chemickém nebo chemicko inženýrském oboru
  • obhájený vědecký stupeň PhD
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • zájem o problematiku
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • pracovní poměr na jeden rok k s možností následného prodloužení (podléhá atestacím v 5-leté lhůtě)
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • nástupní hrubá mzda 38 000–43 000 Kč, navýšení po zkušební době
  • další finanční ohodnocení dle výkonnosti až do úrovně 14. platu
  • zajímavou práci v mladém a malém kolektivu a v příjemném prostředí v Praze 6
  • 5 týdnů dovolené plus 5 „sick days“ ročně
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na závodní stravování (příspěvek 90 Kč/oběd)
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění (450 Kč/měsíc)
  • příspěvek na hromadné rekreační pobyty dětí (až 4 500 Kč/dítě)
  • možnost navštěvovat jazykové kurzy v pracovní době

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky pod názvem „Mikroreaktory“ na adresu krizova@icpf.cas.cz