Přehled

Výzkumná skupina katalýzy a reakčního inženýrství

místo výkonu práce: Rozvojová 135, 165 00 Praha 6 -Suchdol

Úplný popis pracovní pozice:

–          SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání chemického směru

–          provádění chemických experimentů v laboratorním měřítku

–          práce s chemikáliemi, plyny a plynnými směsmi

–          obsluha tlakových lahví a lahví se zkapalněnými plyny

–          práce s kapalným dusíkem a pevným CO2

–          provádění experimentů v rozmezí teplot – 196 až + 1000 °C

–          práce s vakuovanými i vysokotlakovými aparaturami

–          práce s toxickými (H2S), hořlavými (H2, cyklohexan) a oxidujícími (H2O2, 20%O2/Ar) látkami

–          předchozí zkušenosti s prací v chemické laboratoři výhodou, vhodné však i pro absolventa

–          samostatnost, spolehlivost a motivace přispět ke splnění společných cílů

–          základní znalost MS Office

–          anglický jazyk alespoň na pasivní oborové úrovni

–          řidičský průkaz je výhodou

Nabízíme:

–          nástup možný ihned nebo dle dohody

–          práci na plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností případného prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranného zájmu

–          měsíční hrubá mzda odpovídající zkušenostem kandidáta od 26 000 do 33 000 Kč

–          mzdové odměny dle řešených projektových úkolů

–          perspektivní a smysluplnou práci, pestrou práci v chemické laboratoři

–          aktivní pomoc se zapracováním na nové pozici v novém prostředí a příslušná zaškolení

–          zázemí velké výzkumné organizace, prostor pro profesní růst

–          možnost odborného vzdělávání a jazykových kurzů

–          přátelský pracovní kolektiv v příjemném prostředí

–          5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna

–          příspěvek na penzijní či životní pojištění

–          možnost stravování v místě s příspěvkem zaměstnavatele 90 Kč/pracovní den

Jak se přihlásit:

Přihláška by měla obsahovat profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt na osobu nebo osoby, které mohou poskytnout reference, případně doporučení SŠ je výhodou.

Více informací a podání přihlášek: krizova@icpf.cas.cz

Uzávěrka přihlášek:

dokud nebude obsazeno, nejpozději do 30.6.2024