Přehled

Popis pracovní pozice:

Máte zájem být součástí týmu zdravotnické laboratoře Lipidica, a.s. a podílet se na realizaci hlavní mise společnosti a studii klinické funkce lipidomického testu pro včasné odhalení rakoviny slinivky břišní?

Podrobné informace o aktivitách společnosti naleznete na našich stránkách www.lipidica.cz.

Máte VŠ vzdělání a zkušenosti s chromatografickými metodami a hmotnostní spektrometrií (LC/MS nebo SFC/MS)? Jste pečliví, spolehliví a samostatní? Pak splňujete předpoklady práce v našem týmu.

Náplň práce:

  • Příprava biologických vzorků pro lipidomickou analýzu
  • Obsluha SFC/MS a vyhodnocení výsledků
  • Statistické vyhodnocení a reportování výsledků
  • Zajištění interní kontroly kvality a externího hodnocení kvality
  • Spolupráce s manažerem kvality a metrologem na zajištění požadavků na chod zdravotnické laboratoře

Požadujeme:

  • Experimentální zkušenost s LC/MS nebo SFC/MS
  • Teoretická znalost hmotnostní spektrometrie a kapalinové chromatografie
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Požadovaná znalost software: pokročilá znalost Microsoft Office
  • Ochota se dále vzdělávat a získat odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v zdravotnictví

Výhodou:

  • Znalosti statistické analýzy

Požadované vzdělání:

  • VŠ vzdělání zdravotnického, chemického, farmaceutického, nebo příbuzného směru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v oboru Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků (AKK) nebo atestace v oboru Klinická biochemie – ochota si doplnit

Jazykové znalosti:

  • Znalost anglického jazyka (čtení manuálů v anglickém jazyce, emailová komunikace)

Nabízíme:

  • Odpovědnou a zajímavou práci s vysokou přidanou hodnotou
  • Profesní růst
  • Podpora dalšího vzdělávání, účast na konferencích
  • Podílení se na průlomovém vývoji, který posunuje hranice diagnostiky rakoviny
  • Špičkové laboratorní a SW vybavení, moderní pracovní prostředí
  • Příjemný pracovní kolektiv, úzká spolupráce s významnými kapacitami oboru
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Dovolená 5 týdnů

Zaměstnavatel: Lipidica, a.s.,
Úvazek: 40 hodin/týden
Místo pracoviště: Štrossova, 1931, Pardubice 530 03
Mzdové podmínky: Dohodou
Datum nástupu: Dohodou

Kontaktní údaje:
Martin Smejkal
+420 737 995 696
martin.smejkal@medila.cz