Přehled

Vysoká škola PRIGO, z. ú.

přijme akademické pracovníky z oblasti společenských věd, zejména se zaměřením na ekonomii, hospodářskou politiku, management a pedagogiku s minimální dosaženou kvalifikací na úrovni Ph.D.

Co vás čeká

Očekáváme zájem uchazeče o práci v akademickém prostředí, uplatňování nových metod ve výuce, tvůrčí přístup v oblasti vědecko-výzkumné činnosti, jazykovou vybavenost, flexibilitu a schopnost popularizovat své výsledky výzkumné činnosti a neustále se sebevzdělávat (v oblasti vědní, jazykové i IT). Dodržování firemní kultury a uplatňování principů PriorityGO, které má vysoká škola chráněny patentem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předpokládáme, že uchazeč je schopen realizovat výuku na vysoké škole za použití IT, rozvíjet kritické myšlení u studentů, spolupracovat v mezinárodních týmech na výzkumných projektech a publikacích.

Výhodou bude, pokud budete umět

minimálně jeden světový jazyk, zejm. angličtinu a používat kvantitativní metody v oblasti základního výzkumu.

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na plný úvazek,
  • pružnou pracovní dobu,
  • mladý a tvůrčí kolektiv,
  • zaměstnání v soukromé společnosti s téměř 30letou tradicí,
  • lepší finanční ohodnocení než ve státním sektoru VŠ (s ohledem na dosažené výsledky),
  • možnost výjezdu do zahraničí,
  • možnost kariérního postupu,
  • možnost parkování,
  • účast na kulturních a společenských akcích pořádaných skupinou PRIGO škol.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Jak se přihlásit

Přihlášku můžete zasílat průběžně do 1.9.2022 prostřednictvím e-mailu na emil.adamek@prigo.cz.

Jako součást své přihlášky uveďte následující dokumenty:

  • strukturovaný životopis
  • krátký motivační dopis

Po úspěšném odeslání přihlášky Vám bude zasláno emailové potvrzení o jejím přijetí.

Příchozí přihlášky budou pečlivě posouzeny v souladu s principy Evropské charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky. Výběrová kritéria: (i) soulad s požadavky na profil uchazeče uvedenými výše (ii) zaslání všech dokumentů požadovaných v přihlášce. Vysoká škola PRIGO, z.ú. jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti, podporujeme diverzitu a snaží se vytvářet pracovní prostředí uspokojující individuální potřeby všech zaměstnanců.

Pokud se Vám neozveme nejpozději do 14 pracovních dní po obdržení přihlášky, znamená to, že jsme dali přednost uchazečům, jejichž profil lépe odpovídal našim nárokům kladeným na hledanou pozici. Vhodní kandidáti budou zváni na osobní pohovor.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši odpověď!