AMBIS vysoká škola, a. s. vypisuje výběrové řízení na interní/ho spolupracovníka/ci v oboru informační a kybernetická bezpečnost nebo oboru blízkém na katedře bezpečnostního managementu v Praze a/nebo v Brně

Akademický/á pracovník/ice v oblasti INFORMAČNÍ nebo KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST
 Náplň práce:

  • Vedení přednášek, cvičení a seminářů zaměřených na informační a kybernetickou bezpečnost
  • Vedení a oponentura studentských závěrečných prací
  • Zapojení do řešení vědeckých a výzkumných úkolů

Nabízíme:

  • Interní spolupráci na dobu neurčitou, úvazek na pracovní smlouvu minimálně 0,5
  • Možnost zapojení do vědeckých aktivit pracoviště
  • Individuální nastavení formy a rozsahu spolupráce dle vašich možností
  • Zázemí úspěšné vysoké školy
  • Práci z domova (i v normálním režimu) – sladění rodinného a pracovního života

Požadujeme:

  • Ukončené doktorské studium (titul min.Ph.D)
  • Podmínkou je aktivní publikační činnost s hodnocením dle RIV v oboru informační a kybernetická bezpečnost (v letech 2017 – 2022)
  • Pedagogické dovednosti a zkušenosti
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně a dotahovat svěřené úkoly do zdárného konce
  • Schopnost samostatné vědecko-výzkumné nebo umělecké práce
  • Zkušenost s přípravou vědeckých projektů
  • Zkušenost v oblasti publikační činnosti a prezentace výzkumných výsledků
  • Aktivní projektovou činnost v daném oboru
  • Schopnost využívat moderní vysokoškolské metody výuky
  • Předpokládaný nástup: říjen 2022, na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Praha a/nebo Brno

Zaujala Vás pozice a rádi byste se stali členem týmu? Přihlaste se do 30. 4. 2022 a pošlete nám:

  • profesní životopis
  • motivační dopis
  • seznam publikací
  • přehled akademické výuky

Kontaktní osoba  Mgr. Alena Šindlerová, alena.sindlerova@ambis.cz