Přehled

Pracovní náplň

  • Provádění odběrů vzorků a jejich příprava k analýzám pomocí LC/MS, LC-HRMS
  • Chemické analýzy (LC/MS, LC-HRMS);
  • Zpracovávání naměřených dat (softwarové balíky TraceFinder, Compound Discoverer…);
  • Pomoc při přípravě dílčích/závěrečných zpráv a publikací;
  • Zabezpečování údržby používaných přístrojů a zařízení;
  • Participace na zabezpečení laboratorních experimentů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v chemickém oboru, zaměření na analytickou chemii je výhodou;
  • Praxe s LC/MS či GC/MS je výhodou;
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem;
  • Komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem;
  • Flexibilitu pro práce přesčas při terénních sezónních experimentech;
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka je výhodou;

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;
  • Získání pracovních zkušeností v oblasti komplexních chemických analýz vzorků životního prostředí;
  • Příjemné pracovní prostředí v prvotřídním výzkumném týmu se špičkovým přístrojovým vybavením;
  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Nástup: v nejbližším možném dohodnutém termínu
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: dle Mzdového předpisu JU a pravidelného hodnocení výkonnosti
Místo výkonu: Fakulta rybářství a ochrany vod, Laboratoř environmentální chemie a biochemie, Zátiší 728, 389 01 Vodňany.

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail: mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany.

Více informací na: http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista