Hledáme nového kolegu (ž/m) na vývoj asistivních technologií pro Laboratoř personalizované telemedicíny a Laboratoř elektronických systémů.

Náplň práce

  • Realizace stávajících projektů v oblasti vývoje HW a SW pro zdravotně-sociální oblast
    • Což je například, podílení se na vývoji osobní jednotky pro lidi s Alzheimerovou nemocí
    • Zapojení se do zakázkového výzkumu v oblasti nových asistivních technologií a využití ICT technologií ve zdravotně-sociální oblasti
  • Práce v malém týmu a možnost se zapojit do přípravy nových konceptů a směrů výzkumu ve velkém multioborovém institutu

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ anebo VŠ
  • Zkušenosti s vývojem HW či SW
  • Komunikativní a samostatný přístup při řešení úkolů

Výhodou je

  • Přehled v oblasti asistivních technologií
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Práci v moderním a přátelském prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
  • 30 dní dovolené a stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na jazykové kurzy, které probíhají v pracovní době
  • Možnost využívat sdílení dopravy autem z Prahy, zejména z okolí Dejvic a Zličína
  • Nástup možný dle domluvy

Motivační dopis a strukturovaný životopis (v češtině nebo angličtině) prosím zašlete do 6.12.2018 na emailovou adresu: gabriela.urbaskova@cvut.cz. Odpovědi a popřípadě pozvánky k pohovoru budou zasílány do 2 týdnů od obdržení žádosti o pozici.

Zdroj: http://www.uceeb.cz/vyvojar-asistivnich-technologii