VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, Praha 6, vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. O Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici odborného VŠ pracovníka/pracovnici výzkumu a vývoje do Oddělení Polymerních membrán

Pracovní náplň:

  • Chemická analýza a charakterizace polymerních materiálů a jejich komponent
    • Analýza látek XRF spektrometrem a CHN analyzátorem
      • výběr a vývoj metod měření
      • zpracování výsledků a jejich vyhodnocení
    • Charakterizace látek metodou Field flow fractionation (FFF)
      • vlastní měření včetně přípravy vzorků
      • analýza spekter a formulace výzkumných zpráv

Pro podrobnější informace o nabízené pozici kontaktujte  RNDr. Olgu Trhlíkovou, Ph.D. (vedoucí odborné skupiny, tel: 296 809 360, mail: trhlikova@imc.cas.cz).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru makromolekulární, fyzikální nebo analytické chemie,
  • dobrou znalost AJ (základní komunikativní dovednost a schopnost porozumění odbornému textu),
  • znalost práce s PC (MS Word, MS Excel),
  • ochota učit se novým věcem,
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost,
  • manuální a technická zručnost.

Zkušenosti s prací v analytické laboratoři výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci ve fungujícím a přátelském kolektivu.
  • Možnost celoživotního vzdělávání a kariérního růstu v případě dobrých výsledků,
  • pružnou pracovní dobu, dětská skupina – možnost umístění dětí 2-5 let.

Nástup: dle dohody, pokud možno co nejdříve

Uzávěrka přihlášek: 30.6.2019

Váš strukturovaný životopis s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici a
motivační dopis dokládající, čím Vás nabízená pozice oslovila a proč by Vás práce v našich laboratořích zajímala,
zasílejte na e-mail: fencl@umch.cz (personální oddělení, tel. 296 809 385).