Přehled

POŽADUJEME

  • ukončené VŠ vzdělání magisterského stupně
  • praxe v oboru vědecké a výzkumné agendy, znalost VŠ prostředí vítána
  • zkušenosti s agendou veřejných grantů, zejména s granty GAČR, TAČR, granty v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání
  • zkušenosti s agendou specifického vysokoškolského výzkumu a s institucionální podporou na dlouhodobý koncepční rozvoj výzkumné organizace vítána
  • schopnosti projektového managementu
  • znalost prostředí publikační činnosti vysokoškolských pedagogů v Česku i v zahraničí, zkušenost s licenčními a edičními podmínkami a procesy
  • znalost angličtiny na velmi dobré úrovni, další cizí jazyk (zejména němčina) výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC

NABÍZÍME

  • práci na prestižní a dynamicky se rozvíjející univerzitě
  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE

  • vedení agendy vědy, výzkumu a publikační činnosti v rámci celé univerzity
  • řízení týmu Centra pro podporu vědy
  • odpovědnost za agendu vědeckých a vzdělávacích externích grantů, interních grantů, agendu rozvoje výzkumné organizace, komunikace s řešiteli a poskytovateli grantů a s vedením univerzity
  • spolupráce s oddělení Vydavatelství MUP a externími nakladateli, vyjednávání podmínek s koeditory a s autory
  • příprava agendy Vědecké rady pro vedení univerzity
  • vedení agendy publikační činnosti pedagogických pracovníků univerzity
  • vedení agendy vědeckovýzkumných pracovních cest pedagogických pracovníků univerzity
  • příprava podkladů pro rozpočet na vědu, výzkum a ediční činnost
  • úzká součinnost s vedením univerzity, s vedením kateder a výzkumných center a s ekonomickým vedením univerzity

Strukturovaný životopis v českém jazyce prosím zasílejte na e-mailovou adresu job@mup.cz
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 724 357 285