Přehled

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

vědecký sekretář

Náplň práce

  • řízení činnosti na úseku koordinace a plánu výzkumu, dokumentace, využití a propagace výsledků výzkumu a  IT podpory
  • aktivní vyhledávání grantových příležitostí (projekty, operační programy)
  • komunikace s poskytovateli grantů, asistence při přípravě projektových žádostí, zejména projektů mezinárodní výzkumné spolupráce (zprostředkování informací a výklad pravidel poskytovatelů dotace)
  • průběžný reporting průběhu řešení projektů
  • zabezpečení kontaktů se zahraničními institucemi, informací o studijních pobytech, stipendiích, kurzech
  • organizace public relations (konference, workshopy, akce pro školy a veřejnost)

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání a praxe v oboru věd o zemědělství nebo živé přírodě
  • samostatné operativní jednání, flexibilita, organizační schopnosti
  • systematický a zodpovědný přístup k práci, schopnost zajistit plnění termínů
  • odpovídající komunikační a prezentační schopnosti, včetně psaného jazykového projevu
  • odpovídající znalost práce s PC – internet, textové editory,Excel, PowerPoint
  • řidičský průkaz B
  • velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (další jazyk výhodou)
  • zkušenost s managementem nebo administrací mezinárodních projektů je výhodou

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost přidělení bytu

Bližší informace

Ing. Věra Mátlová, matlova.vera@vuzv.cz

Životopis včetně motivačního dopisu v češtině a angličtině zasílejte na adresu:

Přátelství 815
104 00 Praha 10 Uhříněves

nebo emailem

harvanova.jitka@vuzv.cz