Přehled

Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta – pracoviště BIOCEV

nabízí pozici

Vědecký pracovník/vědecká pracovnice v laboratoři

(částečný úvazek)

Pracoviště: BIOCEV, Průmyslová 595, 252 50 Vestec  (www.biocev.eu)

Náplň práce:

  • Práce ve výzkumném týmu
  • Podíl na řešení vědeckých úkolů v oboru
  • Zpracování a příprava vzorků pro analýzy
  • Obsluha laboratorních zařízení
  • Vyhodnocování výsledků analýz a jejich zaznamenávání do systému, reportování
  • Zajištění chodu laboratoře, zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení
  • Komunikace s nadřízenými a spolupracovníky
  • Administrativní podpora týmu

Požadavky

  • Vzdělání: vysokoškolské v oboru biologie, chemie nebo příbuzném oboru
  • Jazyky: angličtina (středně pokročilá)
  • Přírodovědné zaměření, předchozí zkušenost s prací s tkáněmi a tělními tekutinami výhodou
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • Proaktivní přístup k práci, pečlivost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost přesnost, zodpovědnost,
  • Schopnost učit se novým věcem / postupům.
  • Schopnost práce na PC s běžnou znalostí MS Office

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném ústavu
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup dle dohody

Kontakt:

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na e-mail:

petr.kacer@lf1.cuni.cz

Bližší informace na telefonu:

325 873 027   (doc. Ing. Petr Kačer, Ph.D.)

Zdroj: http://www.biocev.eu/vedecky-pracovnikvedecka-pracovnice-v-laboratori/