V současné době hledáme pro pracoviště ve Strnadech (část Prahy – Zbraslav) do pracovního týmu útvaru Ekologie lesa nového kolegu/kolegyni na pozici vědecko-výzkumný pracovník se zaměřením na lesnickou bioklimatologii a hydrologii a její aplikaci v oblasti ekologie lesa a lesního hospodářství.

Náplň práce

  • Nejprve spolupráce, později samostatná práce, při řešení výzkumných projektů od instalace a základního servisu měřících zařízení, přes sběr dat a jejich statistické vyhodnocení až po zpracování výzkumných zpráv a publikaci výsledků v odborných časopisech

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání lesnického případně přírodovědného směru
  • Zájem o vědeckou práci – orientace v odborné literatuře, zkušenost s jejím studiem, schopnost prezentovat a publikovat výsledky své práce
  • Zkušenost se základním statistickým zpracováním dat
  • Alespoň základní znalost GIS
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Ochotu vyjíždět na vícedenní služební cesty do terénu a časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou je

  • Probíhající nebo dokončené postgraduální studium
  • Publikační aktivita

Pokračování na zdrojové stránce: http://www.vulhm.cz/volna_mista

Zdroj: http://www.vulhm.cz/volna_mista