Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme do Ústavu akvakultury a ochrany vod, Laboratoře výživy, zaměstnance na pozici

TECHNIK-LABORANT/TECHNIČKA-LABORANTKA

Náplň práce:

  • Zabezpečení chodu laboratoře, objednávky, administrativa spojená s provozem laboratoře;
  • Obsluha a údržba laboratorního zařízení (plynový a kapalinový chromatograf, spektrofotometr apod.);
  • Samostatné provádění úpravy vzorků a analýz (analýzy tuků, kvality masa, vody, molekulární analýzy);
  • Pomoc při provádění experimentů a vyhodnocování získaných dat;
  • Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí, seminářů a dalších akcí.

Požadujeme:

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání rybářského, biologického, zemědělského či chemického směru (VŠ vzdělání výhodou);
  • Předchozí zkušenost s prací v chemické či biologické laboratoři výhodou;
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B1);
  • Uživatelská znalost práce na PC – (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu;
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;
  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;
  • Práci v mezinárodním pracovním kolektivu;
  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
  • Možnost účastnit se externích školení a konferencí;
  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání
    či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, univerzitní školka).

Uvažovaný nástup: květen 2018
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 100 – 26 000 Kč (dle Mzdového předpisu JU)
Místo výkonu práce: Ústav akvakultury a ochrany vod, Husova tř. 458/102, České Budějovice
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 18. 5. 2018
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista