Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i. (VÚKOZ)

Výzkum v oblasti životního prostředí

Odbor šlechtění a pěstebních technologií VÚKOZ se zabývá pěstebními substráty, diagnostikou výživového stavu rostlin, ověřováním efektivních metod generativního a vegetativního množení a pěstování dřevin a dalších rostlin a v neposlední řadě šlechtěním nových odrůd květin a okrasných dřevin.

Více informací o společnosti naleznete na www.vukoz.cz.

Výzkumný pracovník – výživa rostlin, pěstební technologie

Náplň práce:

  • samostatné řešení výzkumné problematiky v oblasti výživy rostlin, pěstování okrasných a lesnických dřevin
  • vykonávání poradenské činnosti
  • spolupráce na řešení výzkumných projektů
  • podávání návrhů projektů v oblasti výživy rostlin a pěstebních technologií
  • publikování dosažených výsledků formou odborných publikací

Požadujeme:

  • vzdělání: VŠ
  • praxe: vhodné i pro absolventy
  • spolehlivost, proaktivní přístup, chuť se učit novým věcem, samostatnost
  • dobré komunikativní schopnosti, týmová spolupráce
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • 5týdenní dovolenou
  • zdravotní volno
  • ubytování na podnikové ubytovně
  • závodní stravování
  • výhodné dopravní spojení s Prahou
  • příspěvek na penzijní nebo zdravotní pojištění

Místo práce: Průhonice, okres Praha-západ

Termín nástupu: 4. ledna 2021

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte, na e-mailovou adresu: votrubova@vukoz.cz