Přehled

Náplň práce:

  • práce se savčími tkáňovými kulturami
  • příprava konstruktů DNA technikami molekulární biologie
  • pokročilé techniky fluorescenční mikroskopie
  • pomoc s administrativními úkony (docházka, objednávání, psaní zpráv)

Požadujeme:

  • ukončené magisterské studium
  • znalost AJ (práce v mezinárodním kolektivu) a dobrou počítačovou gramotnost (MS Office)
  • spolehlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku, flexibilitu
  • ochotu učit se novým metodickým postupům (zaučíme)
  • manuální zručnost
  • kladný vztah k vědě a výzkumu (vnitřní motivace)
  • pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • laboratorní zkušenosti výhodou!

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny na zotavenou
  • místo výkonu práce: Praha 6, docházková vzdálenost od metra Dejvická
  • pracovní smlouvu bude uzavřena na 1 rok s možností prodloužení
  • pozice je vhodná i na zkrácený úvazek (návrat z mateřské/rodičovské atd.)
  • nástup květen-červen 2019

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte k rukám Dr. Josefa Lazara (josef.lazar@uochb.cas.cz).