Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí/vedoucího Katedry mediálních studií Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. (či ekvivalentním)
  • orientace a minimálně pětiletá pedagogická a vědecká praxe v oboru mediálních studií nebo oboru příbuzném, odpovídající publikační a tvůrčí činnost, zkušenost s grantovými žádostmi
  • aktivní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka slovem i písmem a schopnost přednášet v daném jazyce
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu

Náplň práce:

  • řízení pracovního kolektivu katedry
  • řízení administrativní agendy katedry
  • organizace výuky oboru mediální studia v bakalářském a magisterském studiu
  • vlastní vědecko-výzkumná činnost
  • vedení přednášek a seminářů
  • působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 4. 2019

Písemná přihláška musí obsahovat:

  • akademický životopis včetně přehledu publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje Katedry mediálních studií pro období 2019–2023, jejíž součástí bude především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 28. 2. 2019 na emailovou adresu kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Vedoucí Katedry mediálních studií IKSŽ“.