Přehled

Výběrové řízení

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Ošetřovatel/ka laboratorních zvířat

Požadavky:

  • ideálně SŠ vzdělání biologického zaměření (není podmínkou),
  • bezúhonnost, svědomitost, pracovitost,
  • podmínkou předchozí zkušenost s chovem hlodavců (potkan, myš) minimálně 10 let
  • výhodou znalost zákona 246/1992 Sb. (přijatý uchazeč bude odeslán na školení).

Náplň práce:

  • ošetřování laboratorních zvířat
  • pomoc VŠ pracovníkům při manipulaci se zvířaty, krmení zvířat speciální dietou a experimentální aplikace studovaných látek
  • čištění a mytí chovného zařízení
  • úklid chovných prostor včetně likvidace odpadů

Nabízíme:

  • poloviční pracovní úvazek
  • nadstandartní platové podmínky
  • práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení po dobu trvání projektu (5 let),
  • pracovní doba v dopoledních hodinách / služby o víkendech
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Předpokládaný nástup: leden 2019 příp. dohodou

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Úvazek bude realizován z projektu EU H2020 č. 825762 EDCMET – Metabolic effects of Endocrine Disrupting Chemicals: novel testing METhods and adverse outcome pathways

Kontaktní pracovník:

PharmDr. Ivan Vokřál

Tel.: 495 067 353, 733 690 764

e-mail: vokral@faf.cuni.cz

Strukturovaný životopis, a případný souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 11. 1. 2019 na adresu: Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové.

Obálku označte slovy: „Ošetřovatel/ka laboratorních zvířat“.

Souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji naleznete na www.faf.cuni.cz – úřední deska.