Přehled

Národní ústav duševního zdraví hledá do svého týmu:

LÉKAŘE NA ODDĚLENÍ SPÁNKOVÉ MEDICÍNY

Informace o pozici:

Náplň práce: Klinická práce v oblasti spánkové medicíny, event. také v oblasti psychiatrie, vědecko-výzkumná činnost v oboru

Pracoviště: Klecany (15 minut autobusem z metra C – Kobylisy)

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Požadujeme:

  • absolutorium všeobecného lékařství
  • zájem o specializační přípravu v psychiatrii nebo atestace v psychiatrii či neurologii
  • zájem o spánkovou medicínu a vědecko-výzkumnou činnost v oboru
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • flexibilitu a chuť učit se novému
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Nabízíme:

  • systematické vzdělávání a kvalitní odbornou supervizi
  • možnost specializační přípravy v psychiatrii
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném a zdravotnickém ústavu
  • možnost zapojení do tuzemských i mezinárodních výzkumných projektů, prostor pro realizaci vlastních výzkumných projektů
  • práci v mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové
  • stravenky, stravování v naší jídelně a kavárně
  • dětskou skupinu pro děti od 2 let

Strukturovaný životopis (max. 2 A4) a stručný motivační dopis prosím zasílejte na email: nabor@nudz.cz. Do předmětu emailu napište název pozice.

Souhlasím, aby Národní ústav duševního zdraví, Česká republika, Topolová 748, 250 67 Klecany zpracovával mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce (podání, editace, třídění a jejich poskytnutí třetím osobám, jejíž totožnost bude sdělena mně) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. “ O ochraně osobních údajů “ až do odvolání písemnou formou.